Darmowa dostawa od 40 zł

Smart Blog

25.03.2021

Co to jest smartwatch?

Wiele osób nie wyobraża sobie codzienności bez zegarka na rękę. Nie tylko odmierza czas, ale może też pełnić rolę ozdoby. A gdyby Twój zegarek potrafił więcej? To możliwe, jeśli jest to smartwatch. Co to jest smartwatch? Jak można wykorzystywać to innowacyjne urządzenie? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te oraz kilka innych pytań, dotyczących inteligentnych zegarków.

25.03.2021

Jaki zegarek na rower?

Jeśli chętnie spędzasz czas na rowerze i lubisz praktyczne akcesoria, które pomagają śledzić postępy w treningach oraz monitorować parametry życiowe podczas aktywności, zainwestuj w inteligentny zegarek. Jaki smartwatch na rower będzie najlepszy? Podpowiadamy, jakie funkcje powinien mieć smartwatch rowerzysty. Możesz też znaleźć u nas kilka propozycji od znanych producentów.

25.03.2021

Jak odbierać sms na smartwatchu?

Inteligentne zegarki, czyli popularne obecnie smartwatche nie tylko odmierzają czas, ale też uzupełniają działanie smartfonów, umożliwiając użytkownikowi odbieranie połączeń oraz odczytywanie wiadomości tekstowych. Jak odbierać SMS na smartwatchu? Jeśli jeszcze nie wiesz, poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek, które ułatwią Ci obsługę urządzenia i zarządzanie wiadomościami.

12.02.2021

Czy można rozmawiać przez smartwatch?

Aby rozwinąć pełną funkcjonalność, większość inteligentnych zegarków wymaga sparowania ze smartfonem. Urządzenia ubieralne są jednak coraz bardziej samodzielne. W wielu przypadkach mogą zastępować telefon, np. podczas treningu. Czy można dzwonić ze smartwatcha? Mimo że brzmi to abstrakcyjnie, niektóre modele pozwalają nie tylko na odbieranie, ale też wykonywanie połączeń. Jak to wygląda w praktyce?

12.02.2021

Smartband czy smartwach – co wybrać?

Popularność urządzeń ubieralnych z roku na rok rośnie. Do tej kategorii zaliczają się zarówno inteligentne zegarki, jak i opaski typu smartband. Czym się różni smartband od smartwatcha? Co je łączy? Komu dedykowane są oba rozwiązania? Odpowiedzi na te pytania szukaj poniżej. Nie tylko podpowiemy, dla kogo odpowiedni będzie smartwatch lub smartband, ale też dostarczymy Ci informacji o znanych na rynku modelach.

01.02.2021

Jak często i jak długo ładować smartwatch?

Smartwatch to inteligentny i wielofunkcyjny zegarek, który nie tylko wskazuje godzinę, ale też wyświetla komunikaty ze smartfona, a nawet monitoruje aktywność fizyczną. Podobnie jak smartfon, wymaga ładowania. Jak długo ładować smartwatch? Wiele zależy od posiadanego modelu. Poszczególne urządzenia różnią się od siebie wydajnością baterii. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące długości ładowania smartwatchów metodą przewodową i bezprzewodową. Dowiesz się też, jak często będziesz potrzebować ładowarki.