fbpx
DARMOWA DOSTAWA od 60 zł

Smart Blog

08.02.2023

Jaki smartwatch na prezent dla męża?

Smartwatche to niebanalny i praktyczny pomysł na prezent, który z pewnością spodoba się każdemu mężczyźnie. […]

08.02.2023

Jaki smartwatch do pływania?

Na rynku dostępnych jest wiele nowoczesnych smartwatchy, które pomagają monitorować codzienną aktywność fizyczną. Nie wszystkie […]

08.02.2023

Jaki smartwatch na prezent dla żony?

Smartwatch to idealny prezent dla każdego, jest to produkt na tyle uniwersalny i praktyczny, że […]

08.02.2023

Jak zabezpieczyć swojego smartwatcha przed uszkodzeniem?

Nowoczesne zegarki stają się coraz bardziej popularne, a wielu użytkowników nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowanie […]

05.10.2022

Jaki tani smartwatch wybrać? Ranking najlepszych budżetowych smartwatchy

Zastanawiasz się, jaki niedrogi smartwatch warto kupić? Tani dobry smartwatch to gadżet, który wyświetla powiadomienia, ułatwia mierzenie pulsu i tlenu we krwi oraz jest przydatny podczas uprawiania sportu. Dowiedz się, na jaki dobry tani smartwatch warto zwrócić uwagę.

05.10.2022

Smartwatch z funkcją rozmowy -Jaki zegarek do dzwonienia wybrać?

Inteligentne zegarki pozwalają na sprawdzenie godziny, ale również na odczytywanie powiadomień z telefonu, monitorowanie aktywności fizycznej oraz prowadzenie rozmów.
Rozmowy przez smartwatch to doskonałe rozwiązanie na przykład podczas uprawiania sportu lub w pracy. Na rynku dostępnych jest wiele smartwatchy, które umożliwiają prowadzenie rozmów głosowych. Dowiedz się, jaki smartwatch do rozmów wybrać i na co zwrócić uwagę.

05.10.2022

Jakie funkcje ma smartwatch? Czy warto zdecydować się na jego zakup?

Smartwatche to zintegrowane z telefonami zegarki, które zyskują coraz większą popularność. Inteligentne zegarki to gadżet nie tylko dla sportowców. Zastanawiając się, jak działają smartwatche, warto zapoznać się z ich możliwościami. Funkcje, w które są wyposażone inteligentne zegarki, są bardzo różnorodne. Dowiedz się, jak działa smartwatch i co powinien mieć smartwatch.

05.10.2022

Najlepszy smartwatch dla dziecka -Czym kierować się przy zakupie smartwatcha dla dziecka?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli smartwatchy, w tym takie, które są skierowane głównie do dzieci. Taki gadżet poza funkcją wyświetlania godziny ma także inne zastosowania. Można znaleźć smartwatch dla dziecka z grami oraz z GPS.
Dowiedz się, jaki smartwatch dla dziecka wybrać.

13.06.2022

Czy smartband działa bez telefonu?

Poza zegarkami klasycznymi oraz zegarkami typu smartwatch, ostatnio wyjątkowo modne są opaski na przegub dłoni, tzw. smartbandy, o zastosowaniu i funkcjach zbliżonych do dwóch pierwszych wymienionych urządzeń. Smartbandy są, podobnie do smartwatchy, mobilnymi, elektronicznymi gadżetami, nie będącymi zegarkami sensu stricto, ale posiadającymi szereg innych parametrów.

13.06.2022

Jak działają smartwatche na kartę SIM?

Urządzenie typu smartwatch powszechnie kojarzy się z imitującym zegarek mobilnym gadżetem noszonym na przegubie dłoni, ale przede wszystkim – połączonym bezpośrednio z telefonem typu smartfon. Tymczasem takie elektroniczne zegarki najnowszej generacji wcale nie wymagają towarzystwa telefonu, aby skutecznie pełniły jego funkcje, również te nietypowe dla popularnych, zależnych od „komórki” modeli.

13.06.2022

Ranking smartwatchy dla mężczyzn

Zegarki różnego typu, niezależnie od tego czy chodzi o zegarki tradycyjne, czy też o elektroniczne, nowoczesne smartwatche, mogą dzielić się na te typowo damskie, jak i typowo męskie. Niemniej, biorąc pod uwagę wzrastającą popularność tego typu sprzętu i jednoczesną modę na sportową odzież i dodatki typu unisex, czyli odpowiednią dla przedstawicieli obydwu płci – obecnie trudno mówić o dużym wyborze smartwatchy zaprojektowanych wyłącznie dla kobiet albo wyłącznie dla mężczyzn.

03.06.2022

Jak połączyć smartband z telefonem?

Uniwersalne smartbandy, czyli po prostu silikonowe opaski z wbudowanymi w nie urządzeniami typu smartwatch, pełniącymi zróżnicowane funkcje, są noszone coraz powszechniej – przez dorosłych oraz przez dzieci. Smartband, w zależności od indywidualnych potrzeb oferuje praktyczną pomoc w codziennym życiu. Począwszy od lokalizowania dziecka na bieżąco, choćby podczas spacerów albo zakupów, po badanie zaawansowanych funkcji życiowych czy parametrów organizmu.

03.06.2022

Wodoszczelny smartwatch – jak wybrać najlepszy?

Wilgoć to jeden z czynników atmosferycznych, na jakie najbardziej narażone są różnego rodzaju sprzęty, szczególnie te elektroniczne. Na szczęście coraz więcej spośród nich powstaje już od podstaw w wersji „waterproof”, odpornej na zintensyfikowaną wilgotność powietrza, a nawet – na długotrwałe zanurzanie pod wodą. Naturalnie nie każdy smartwatch „wodoodporny” przeznaczony jest do pływania, albo zanurzania go pod wodą w innych okolicznościach. Niemniej, liczne sposród urządzeń elektronicznych nie posiadających tej cechy potrafią szwankować już w przypadku niewielkiego stopnia zawilgocenia, albo symbolicznego pozornie zachlapania. Właśnie dlatego nawet, jeżeli nie zamierzasz zakładać smartwatcha podczas kąpieli bądź uprawiania sportów wodnych – lepiej i tak postawić na model wodoszczelny.

03.06.2022

Ranking smartwatchy dla kobiet

Chociaż zarówno odzież, jak i noszone do niej na co dzień dodatki coraz mniej różnią się pomiędzy sobą pod względem kolorystycznym oraz stylistyką, to nadal oprócz chętnie wybieranych modeli smartwatchy typu unisex poszukiwane są te zaprojektowane typowo do kobiet. Znaleźliśmy dla Was zegarki stanowiące kompromis pomiędzy potrzebami nowoczesnych kobiet i mężczyzn na różnych poziomach, jak i te wybierane szczególnie przez przedstawicielki płci pięknej. Sprawdźcie nasz ranking damskich smartchwatchy!

14.03.2022

Najlepszy smartwatch do treningu – jak wybrać?

Smartwatche to urządzenia zaprojektowane przede wszystkim z myślą o treningu. Pozwalają monitorować aspekty zdrowotne, dodatkowo są wygodne i funkcjonalne. Jaki model będzie najlepszy do ćwiczeń i na co zwrócić uwagę podczas wyboru takiego urządzenia?

14.03.2022

Jakie smartwatche współpracują z iPhone?

Według statystyk opublikowanych przez portal IDC każdego roku w Polsce liczba użytkowników smartfonów od Apple wzrasta. Popularność iPhone’a jest więc coraz większa – a co ze smartwatchami? Czy osoby posiadające taki smartfon mogą wybrać dowolny zegarek, a następnie połączyć go z telefonem?

14.03.2022

Różnice między smartwatche a smartband

Inteligentne urządzenia smart zakładane na nadgarstek, łączące w sobie innowacyjne funkcje telefonu oraz zegarka, z czasem stają się coraz popularniejsze. Zgodnie z raportem dostępnym na portalu Statista, w ciągu ostatnich pięciu lat liczba użytkowników takiego sprzętu wzrosła niemal trzykrotnie. Technologiczni giganci rozpoczęli projektowanie różnych rozwiązań, aby sprostać potrzebom odbiorców – w ten sposób powstały smartwatche oraz smartbandy.

25.03.2021

Co to jest smartwatch?

Wiele osób nie wyobraża sobie codzienności bez zegarka na rękę. Nie tylko odmierza czas, ale może też pełnić rolę ozdoby. A gdyby Twój zegarek potrafił więcej? To możliwe, jeśli jest to smartwatch. Co to jest smartwatch? Jak można wykorzystywać to innowacyjne urządzenie? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te oraz kilka innych pytań, dotyczących inteligentnych zegarków.

25.03.2021

Jaki zegarek na rower?

Jeśli chętnie spędzasz czas na rowerze i lubisz praktyczne akcesoria, które pomagają śledzić postępy w treningach oraz monitorować parametry życiowe podczas aktywności, zainwestuj w inteligentny zegarek. Jaki smartwatch na rower będzie najlepszy? Podpowiadamy, jakie funkcje powinien mieć smartwatch rowerzysty. Możesz też znaleźć u nas kilka propozycji od znanych producentów.

25.03.2021

Jak odbierać sms na smartwatchu?

Inteligentne zegarki, czyli popularne obecnie smartwatche nie tylko odmierzają czas, ale też uzupełniają działanie smartfonów, umożliwiając użytkownikowi odbieranie połączeń oraz odczytywanie wiadomości tekstowych. Jak odbierać SMS na smartwatchu? Jeśli jeszcze nie wiesz, poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek, które ułatwią Ci obsługę urządzenia i zarządzanie wiadomościami.

12.02.2021

Czy można rozmawiać przez smartwatch?

Aby rozwinąć pełną funkcjonalność, większość inteligentnych zegarków wymaga sparowania ze smartfonem. Urządzenia ubieralne są jednak coraz bardziej samodzielne. W wielu przypadkach mogą zastępować telefon, np. podczas treningu. Czy można dzwonić ze smartwatcha? Mimo że brzmi to abstrakcyjnie, niektóre modele pozwalają nie tylko na odbieranie, ale też wykonywanie połączeń. Jak to wygląda w praktyce?

12.02.2021

Smartband czy smartwach – co wybrać?

Popularność urządzeń ubieralnych z roku na rok rośnie. Do tej kategorii zaliczają się zarówno inteligentne zegarki, jak i opaski typu smartband. Czym się różni smartband od smartwatcha? Co je łączy? Komu dedykowane są oba rozwiązania? Odpowiedzi na te pytania szukaj poniżej. Nie tylko podpowiemy, dla kogo odpowiedni będzie smartwatch lub smartband, ale też dostarczymy Ci informacji o znanych na rynku modelach.

01.02.2021

Jak często i jak długo ładować smartwatch?

Smartwatch to inteligentny i wielofunkcyjny zegarek, który nie tylko wskazuje godzinę, ale też wyświetla komunikaty ze smartfona, a nawet monitoruje aktywność fizyczną. Podobnie jak smartfon, wymaga ładowania. Jak długo ładować smartwatch? Wiele zależy od posiadanego modelu. Poszczególne urządzenia różnią się od siebie wydajnością baterii. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące długości ładowania smartwatchów metodą przewodową i bezprzewodową. Dowiesz się też, jak często będziesz potrzebować ładowarki.