03.06.2022

Ranking smartwatchy dla kobiet

Chociaż zarówno odzież, jak i noszone do niej na co dzień dodatki coraz mniej różnią się pomiędzy sobą pod względem kolorystycznym oraz stylistyką, to nadal oprócz chętnie wybieranych modeli smartwatchy typu unisex poszukiwane są te zaprojektowane typowo do kobiet. Znaleźliśmy dla Was zegarki stanowiące kompromis pomiędzy potrzebami nowoczesnych kobiet i mężczyzn na różnych poziomach, jak i te wybierane szczególnie przez przedstawicielki płci pięknej. Sprawdźcie nasz ranking damskich smartchwatchy!

Jak wybrać smartwatch damski?

No właśnie, pomimo ich uniwersalnego charakteru, to kobiety nadal częściej wybierają zegarki typu smartwatch w kolorach:

  • różowym
  • złotym
  • błękitnym
  • innych pastelowych

Nie oznacza to, że nie ma dobrych smartwatchy dla pań w bardziej wyrazistych oraz stonowanych barwach, po które chętnie sięgają panowie. Zasadniczo można powiedzieć, że smartwatch nie ma płci, a o jego damskim czy też męskim charakterze decydują ostatecznie zainstalowane na takim urządzeniu konkretne aplikacje. Smartwatch, zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny, powinien zatem być przede wszystkim wygodny, w końcu noszony jest na przegubie dłoni godzinami, oraz spersonalizowany za pomocą bardzo indywidualnych wgranych do niego aplikacji. Największe znaczenie jak zwykle mają zatem parametry techniczne danego zegarka jak i potrzeby konkretnej jego użytkowniczki pod tym względem.

Najlepsze smartwatche damskie ranking

Chociaż tworzone są liczne rankingi, zarówno męskich jak i damskich smartwatchy popularnych marek, chcielibyśmy zaproponować Wam smartwatche marki Kello, które, w zależności od twórców rankingów, zajmują w nich różne miejsca. Chcielibyśmy jednak wskazać na to dlaczego stawiamy właśnie na tą markę jeżeli chodzi o damskie smartwatche. Począwszy od tego, że są bardzo atrakcyjne wizualnie, po kwestie techniczne i inne. Wiele osób, niezależnie od płci, przystępując do poszukiwania optymalnego modelu smartwatcha, zwraca uwagę nie tylko na jego markę, ale również – musi liczyć się z pewnym pułapem jeżeli chodzi o ostateczną wysokość ceny sprzętu typu smartwatch. Najlepsze smartwatche damskie to niekoniecznie te, które mają słynne na całym świecie i wszędzie rozpoznawalne logo. W ich przypadku często płaci się właśnie za ten niepozorny znaczek największą cenę. Warto zwrócić zatem uwagę na smartwatche, w których przypadku zyskujemy bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Smartwatche posiadają obecnie bardzo ujednolicone wzornictwo, a zatem sprzęt dobrej firmy, choć nie mogącej się poszczycić bardzo popularnym, czy też wylansowanym za pomocą ogromnej marketingowej machiny logotypem, jest często bardzo zbliżony pod względem jakości do tego oznaczonego wszechobecnymi symbolami. Biorąc pod uwagę smartwatche damskie ranking nie zawsze oddaje zatem ich realną wartość, a często – przedstawia te modele, na których promowanie przeznaczono większe środki niż na promowanie innych. Smartwatche Kello, chociaż nie są jeszcze tak słynne jak urządzenia dwóch, czy trzech najpopularniejszych w szeroko pojętych mediach marek, są zdecydowanie godne uwagi. Nie tylko ze względu na ich atrakcyjną cenę. Warto pamiętać o tym, że zasadniczo zegarki typu smartwatch oparte są na tych samych technologiach, niezależnie od producenta. Jakość wykonania Kello nie ustępuje jakości smartwatchy firm znanych globalnie, co można sprawdzić na własnym ręku. Jednocześnie to solidne urządzenia, może nie na absolutnie „każdą kieszeń”, jednak relatywnie niedrogie ja na tak funkcjonalny sprzęt.

Cechy najlepszych smartwatchy damskich

Jak już wspominaliśmy, cechy takich smartwatchy są właściwie tożsame z najważniejszymi cechami zegarków dla panów. To przede wszystkim takie aspekty jak:

  • kompatybilność z najpopularniejszymi na rynku systemami operacyjnymi, pamiętaj, że swojego smartwatcha będziesz musiała „podpiąć” pod inne urządzenie mobilne, najczęściej smartfona. Większość nowoczesnych smartwatchy posiada oczywiście możliwość połączenia z telefonem opartym o system Android albo iOs. Wybierając Kello masz taką pewność. Smartwatche Kello łączą się z bardzo popularnymi smartfonami marek: Samsung, iPhone, czy chińskim Xiaomi, jednak to oczywiście tylko przykłady sprzętów używanych powszechnie, z którymi idą w parze smartwatche marki Kello.
  • dla większości użytkowników w naszym kraju, niezależnie od poziomu ich znajomości języków obcych, istotna jest obsługa smartwatcha oraz innych mobilnych urządzeń z nim połączonych w języku polskim. O ile w przypadku większości dostępnych na naszym rynku laptopów, smartfonów, czy tabletów jest to obecnie powszechne, to biorąc pod uwagę tańsze smartwatche – warto zwrócić uwagę na to, czy język polski jest w nich uwzględniany. Smartwatche Kello, podobnie jak inne najlepsze smartwatche damskie, oczywiście są obsługiwane w tym języku.
  • kształt i parametry ekranu smartwatcha. Smartwatche, podobnie jak tradycyjne zegarki na rękę, posiadają tarcze o różnych wielkościach i kształtach. Ponadto – liczy się także rozdzielczość wyświetlacza smartwatcha itp., charakterystyczne dla typowo elektronicznych urządzeń czynniki. Jeżeli zatem smartwatch ma służyć Ci jedynie jako zamiennik zegarka klasycznego, ewentualnie krokomierz – wystarczy tak zwana opaska, czyli smartwatch o niewielkim, wąskim wyświetlaczu, najczęściej owalnym. Tymczasem nawet wówczas zapewne szybko zauważysz, że na zegarku zechcesz odbierać wiadomości tekstowe lub różne wizualne przekazy, które są znacznie bardziej czytelne w przypadku dużej, obszernej tarczy, na przykład okrągłej albo prostokątnej, choć do wyboru, nawet wśród samych smartwatchy Kello, są jeszcze inne kształty. Jeśli zatem nurtuje Cię właśnie teraz kwestia: smartwatch damski jak wybrać, to zwróć uwagę nie tylko na jego kolor i kształt, ale także rozmiary.
  • jeżeli jesteśmy już przy aspektach wizualnych – kolor damskiego smartwatcha ma znaczenie także ze względu na to, że paski takich urządzeń, są wymienne. Jeżeli zatem wybierzesz zegarek w kolorze uniwersalnym, łatwym do połączenia go z innymi kolorami, to dzięki sprawnej wymianie pasków dopasujesz swojego smartwatcha do bardzo zróżnicowanych, również pod względem kolorystycznym, stylizacji.
  • pamiętaj, aby bateria Twojego smartwatcha wytrzymywała jak najdłużej! Przecież ładowanie zegarka co kilka godzin wydaje się być równie nierozsądne, jak zakup portfela za ostatnie pieniądze.
  • ile powinien ważyć zegarek na rękę? I to niezależnie od tego, czy jest zegarkiem po babuni, takim ze wskazówkami, czy może jest to zegarek supernowoczesny, typu smartwatch, oczywiście jak najmniej. Nadgarstki nadwyrężamy i przeciążamy już i tak chociażby pisząc długo na klawiaturze komputera oraz w innych okolicznościach.

Smartwatche Kello to szeroki wybór różnych smartwatchy dla kobiet jak i dla mężczyzn, dlatego na pewno wybierzesz spośród nich odpowiedni model zarówno dla siebie, jak i na prezent.

Odwiedź nasz sklep